Informácie o nás

Pracovná náplň:

práca s klientom, poradenstvo a služby, konzultačné hodiny, zostavovanie individuálnych výživových a stravovacích plánov pre klientov, individuálne športové aktivity, maloobchodné a veľkoobchodné objednávky a ich spracovávanie a vybavovanie, servisy pre klientov- dlhodobá starostlivosť, organizačná účasť na akciách, návrh a grafika reklamy, mailová a telefonická komunikácia, realizácia a štatistika reklamy, plánovanie, práca s pracovným tímom, zaškoľovanie, vedenie pracovného tímu, zadávanie a plánovanie úloh,  manažment, zabezpečenie chodu pobočky

Pracovné pozície:

konzultant / asistent predaja

asistent supervízora

supervízor

HPČ office manager

VPČ- mamičky na materskej, študenti, popri zamestnaní, popri dôchodku

Finančné ohodnotenie na základe pracovného zaradenia.

Podmienky a požiadavky:

vek min. 18rokov, komunikatívnosť, nekonfliktnosť, zodpovednosť, práca na pc, príjemné vystupovanie, mailová komunikácia, prax v oblasti obchodu a služieb výhodou

Práca sa vykonáva jedine až po zaškolení a absolvovaní rekvalifikácie a len na základe licencie, ktorá je udeľovaná firmou a supervízorom pobočky

Garancia a výhody:

rekvalifikácia a zaškolenie, licencia, pružný pracovný čas, funkčný systém práce, informačný sponzor, licencia platná v 96krajinách sveta, školenia, osobný rozvoj, možnosť kariérneho rastu, finančné ohodnotenie

Naši užívatelia

Poznáte niekoho, kto si hľadá prácu?

Alebo kto by si chcel privyrobiť popri škole, zamestnaní, popri škole?

Stačí zaslať životopis.

Bližšie informácie poskytnem telefonicky a na osobnom pohovore.

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.